Bize Ulaşın!

Şenlikköy, Şenlikköy Mahallesi Yamaç Sokak, Florya Cd. No:24/1 D:1, 34153 Bakırköy/İstanbul

info@asmedya.com.tr
Telefon: +90 536 614 4722
Geri Dön

Hakkımızda

"Dijital Dünyada Başarının Anahtarını Sizin İçin Yaratalım! "

AS Medya, dijital medya dünyasında markaların başarı öykülerini yazan bir ekip olarak öne çıkıyor. Profesyonel kadromuz ve zengin deneyimimizle, iş ortaklarımızın memnuniyeti ve verimlilik odaklı stratejilerimizle markalarınıza değer katmayı sürdürüyoruz. Her projede titizlikle çalışarak, dijital pazarlama stratejilerimizle markalarımızın hedef kitlesine etkili bir şekilde ulaşmalarını sağlıyoruz.

Başarılarımızın temelinde, profesyonellik ve deneyimimizin yanı sıra marka bilinirliği konusunda güçlü adımlar atmamız yer alıyor. Stratejik düşünce ile şekillendirdiğimiz özgün projeler, markalarımızın sektörde öne çıkmasına ve kalıcı bir iz bırakmasına olanak tanıyor. Biz, AS Medya ailesi olarak, iş ortaklarımızla sadece bir iş ilişkisi değil, uzun vadeli bir iş ortaklığı kurmaktan gurur duyuyoruz.

Her bir projemizde, markalarımızın benzersiz ihtiyaçlarına uygun çözümler sunarak, onların dijital dünyada etkileyici bir varlık olmalarını sağlıyoruz. AS Medya olarak, dijital medyanın dinamiklerine hakimiyetimizle, iş ortaklarımızın memnuniyetini ve başarıyı bir araya getirerek markalarımızı geleceğe taşımayı hedefliyoruz. Bizimle çalışan markalar, sadece bir ajans değil, stratejik bir partner bulduklarını hissediyor ve bu yolculukta birlikte büyümenin keyfini yaşıyorlar.

0

Yıllık Deneyim

Bu deneyimin en büyük parçası olan Sağlık Turizmi konusunda sektörün yıldızı konumundayız. Tecrübeli ekibimiz ile A’dan Z’ye Hizmet sunuyoruz.

0

Mutlu İş Ortaklarımız

Her zaman odak noktamız iş ortaklarımızın memnuniyeti ve yüksek verimlilik olmuştur. Başarımızın altında yatan en büyük etken budur.

0

Teslim Edilen Başarılı Proje

Her yeni proje bizim için eşsizdir. Markalarımızın ihtiyaçlarına özel çözümler sunarak, dijital dünyada etkileyici bir iz bırakmanızı sağlıyoruz.

İş Ortaklarımızın Yorumları

İŞ ORTAĞI OLALIM

Parlak Bir Projeniz mi var?
İletişime Geçebilirsiniz