Bize Ulaşın!

Şenlikköy, Şenlikköy Mahallesi Yamaç Sokak, Florya Cd. No:24/1 D:1, 34153 Bakırköy/İstanbul

info@asmedya.com.tr
Telefon: +90 536 614 4722
İHTİYACINIZA ÖZEL

Web Hizmetleri

Web Siteniz ile markanızın dijitaldeki güvenilirliğini ve prestijini zirvereye taşıyın!

Web Site Tasarım Hizmeti

Web sitenizin çevrimiçi varlığını güçlendirmek ve rakiplerinizden öne çıkmanız için buradayız. Özel tasarımlarımızla, işletmenizi dijital dünyada modern, hafif ve hızlı bir web sitesi ile temsil ediyoruz. WordPress tabanlı sitelerimizle, işletmeniz için özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz.

AS Medya ekibi olarak, kullanıcı odaklı tasarım anlayışımızla, ziyaretçilerinize unutulmaz bir çevrimiçi deneyim sunmayı hedefliyoruz. Web sitenizin mobil uyumluluğunu ve SEO dostu yapısını ön planda tutarak, daha geniş bir kitleye ulaşmanızı sağlıyoruz.

Profesyonel SEO Hizmeti

Dijital dünyada varlığınızı güçlendirmek, rakiplerinizden öne çıkmak ve hedef kitlenize ulaşmak için Profesyonel SEO Hizmeti’mizle yanınızdayız. Rakip analizi, hedef kitle analizi ve anahtar kelime analizi gibi stratejik adımlarla, başarıya giden yolu sizin için çiziyoruz. Rakip analizi ile sektördeki diğer oyuncuların güçlü ve zayıf yanlarını detaylı bir şekilde anlayarak, size özgün bir rekabet avantajı sağlıyoruz. Doğru anahtar kelimelerle hedef kitlenizin dikkatini çekmek ve arama motorlarındaki sıralamalarda yükselmek için özel stratejiler geliştiriyoruz. İşinizi dijital dünyada daha görünür ve rekabetçi hale getirme fırsatını yakalayın.

Ücretsiz Hosting

Web site hizmetimizden yararlanan iş ortaklarımıza ilk yıl hosting hizmetini ücretsiz olarak kullanıma sunuyoruz.

Ücretsiz SSL Sertifikası

Websitenizin güvenilir olduğunu gösteren ve güvenilir bağlantıyı sağlayan sertifika ilk yıl ücretsiz olarak sunulur.

Ücretsiz E-Posta

İş ortaklarımızın müşterilerine daha kurumsal görünmesi için info@domain.com gibi ücretsiz kurumsal E-Posta hizmeti verilir.

Ekstra Dil Seçeneği

Web sitenize farklı dil seçenekleri ekleterek yurtdışındaki potansiyel müşterilerinizle tanışma fırsatı yakalarsınız.

Hız Optimizasyonu

Web siteniz gereksiz kod temizliği, görsel sıkıştırma, önbellek ayarları gibi performans arttırma işlemleri yapılarak teslim edilir.

Temel SEO

Sitenizin iç ve dış temel SEO ayarları yapılarak tarafınıza teslim edilir. Bu hizmet web site adınızla arandığınızda bulunmanızı kolaylaştırır.

Markanızın potansiyel müşterilerine hitap eden etkileyici bir websitesi yok mu?

Sunduğumuz masaüstü ve mobil uyumlu, hafif, hızlı, ve SEO uyumlu site tasarımları ile web siteniz, kullanıcıların beklentilerini aşacak şekilde performans sergileyecektir. Bunun yanı sıra ücretsiz hosting, SSL, kurumsal e-posta hizmetlerimiz işletmenizin prestijini ve güvenilirliğini arttırarak büyümesine ivme kazandıracak. Web site tasarımında fark yaratmak için bizimle iletişime geçin!